Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Typ akce: Seminář
Termín konání: 29. 4. 2019 9:30 - 14:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín

Seminář poskytne nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, o vymezení veřejné zakázky, o průběhu zadávacího i výběrového řízení a kontrole v souvislosti s projekty z ESIF s praktickým zaměřením na všechny operační programy přímo od zástupců Ministerstva pro místní rozvoj.

Seminářem Vás provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci Vám vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 29. dubna 2019 (9:30- 14:00)

Místo: Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, Zlín

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte do 25. dubna 2019 přes formulář ZDE. V případě dotazů se obracejte na Nikola.Sentlova@mmr.cz

Kapacita je omezena.

 

POZVÁNKA

PROGRAM

©2020 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena