Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Typ akce: Seminář
Termín konání: 18. 4. 2019 9:30 - 14:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Krajský úřad Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice

Seminář poskytne nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, o vymezení veřejné zakázky, o průběhu zadávacího i výběrového řízení a kontrole v souvislosti s projekty z ESIF s praktickým zaměřením na všechny operační programy přímo od zástupců Ministerstva pro místní rozvoj.

Seminářem Vás provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, kteří tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci Vám vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

Seminář povede pan Mgr. Vladimír Studnička a Mgr. Jan Weigel. V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF.Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 18. dubna 2019 (9:30- 14:00)

Místo: Zastupitelský sál, Krajský úřad Jihočeského kraje                                                                 (U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice)

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 12. dubna 2019 přes formulář ZDE nebo na emailovou adresu pavla.studnarova@mmr.cz.  Kapacita je omezena.

Pro další informace k semináři kontaktujte Ing. Pavlu Studnařovou (mob. 731 681 631, pavla.studnarova@mmr.cz.)

©2020 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena