Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Typ akce: Seminář
Termín konání: 17. 4. 2019 9:30 - 14:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Krajský úřad Karlovarského kraje - budova A, Zastupitelský sál (Závodní 353/88)

Seminář poskytne nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, o vymezení veřejné zakázky, o průběhu zadávacího i výběrového řízení a kontrole v souvislosti s projekty z ESIF s praktickým zaměřením na všechny operační programy přímo od zástupců Ministerstva pro místní rozvoj.

Seminářem Vás provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci Vám vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 17. dubna 2019 (9:30- 14:00)

Místo: Krajský úřad Karlovarského kraje – budova A, Zastupitelský sál                                        Závodní 353/88, Karlovy Vary  

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte do 11. dubna 2019 přes formulář ZDE nebo na emailovou adresu: hana.brozova@mmr.cz 

Kapacita je omezena.

Pozvánka 

Program 

Prezentace

Pro další informace k semináři kontaktujte Bc. et Bc. Hanu Brožovou (mob. 734 418 535, hana.brozova@mmr.cz).

©2020 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena