Den otevřených dveří v továrně na šicí stroje

Den otevřených dveří v továrně na šicí stroje

Typ akce: Ostatní
Termín konání: 15. 6. 2019 10:00 - 17:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Sokolská 1318/60, 680 01 Boskovice
Uzávěrka přihlášek: 13. 6. 2019 23:35

FOTODOKUMENTACE Z AKCE ZDE 

MINERVA BOSKOVICE, a.s. je špičkovým výrobcem průmyslových šicích strojů, který vytváří v boskovickém regionu celou řadu zajímavých pracovních příležitostí. Nejedná se čistě jen o výrobní podnik, ale o společnost s dostatečně zkušenou vývojovou základnou s odborníky v nákupu i prodeji. Šicí stroje vyráběné v MINERVĚ BOSKOVICE, a.s. jsou používány renomovanými značkami (Baťa, Adidas, RIEKER, GABOR, RICOSTA, MEINDL, Högl, ARA, LLOYD a mnoho dalších) jako nezbytný pomocník pro výrobu jejich produktů. Díky podpoře z fondů EU může firma zavádět inovace do sériové výroby, rozšiřovat výrobní kapacity a tím zvyšovat svou konkurenceschopnost na domácím i mezinárodním trhu.

Na co se můžete těšit?

MINERVA BOSKOVICE, a.s. zajistí mimořádný sobotní provoz (alespoň čátečný) za účelem zpřístupnění výrobních provozů pro zájemce o exkurzi v rámci komentované prohlídky. Účastníci projdou 3 hlavní provozy dle výběru MINERVY BOSKOVICE, a.s., které jako celek představí celý výrobní proces průmyslových šicích strojů. Při vstupu do areálu bude otevřen také showroom, kde si budete moci samostatně prohlédnout nejrůznější typy vyráběných průmyslových šicích strojů, včetně historických.

Komentované prohlídky se konají každou hodinu od 10:30 do 15:30, trvají 50 minut a z kapacitních důvodů je nutné se předem registrovat.

Prezentace dalších projektů: Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Na akci vám představíme jiné úspěšné projekty, které zlepšily kvalitu života v Jihomoravském kraji.

Aktivity pro děti i dospělé: Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny a také zhlédnout hudební a taneční vystoupení ZUŠ Boskovice.

Kontaktní osoba: Miroslava Jedličková, miroslava.jedlickova@mmr.cz, tel: 731681630

Ostatní dny otevřených dveří

©2024 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena