Den otevřených dveří v ostravském výjezdovém centru

Den otevřených dveří v ostravském výjezdovém centru

Typ akce: Ostatní
Termín konání: 29. 9. 2018 9:00 - 17:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Kaminského 636/12, Ostrava-Nová Bělá (venkovní prostory Integrovaného výjezdového centra)
 
Uzávěrka přihlášek: 27. 9. 2018 9:00

Integrované výjezdové centrum sdružuje všechny složky záchranného systému, tedy hasiče, záchrannou službu a městskou policii. V prostorách, které vznikly s podporou evropských fondů, se nachází cvičná věž, výcvikové a sportovní plochy, prostory pro trénink a výuku a také skupiny kynologie a hipologie.

 

Co na vás čeká?

Exkurze a aktivity

Zajímá vás, s čím pracují hasiči, policisté a záchranáři? Na akci bude prezentována technika a názorné ukázky aktivit složek záchranného systému.

Prezentace dalších projektů

Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Na akci vám představíme pět dalších úspěšných projektů, které zlepšily kvalitu života v Moravskoslezském kraji.

Aktivity pro děti i dospělé

Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Pro děti máme připravenou opičí dráhu, pro dospělé soutěže a kvízy s tematikou evropských fondů a simulátor otočení vozidla na střechu. Pro děti a dospělé bude také připravena atrakce Aktivní centrum „Hasiči“. Těšit se můžete také na fotokoutek.
 

Prohlídky a přehlídky

V rámci programu, který jsme pro Vás připravili, budou probíhat ukázky výcviku policejních koní. Tyto přehlídky budete moci sledovat bez registrace v areálu Integrovaného výjezdové centra, vždy okolo 9:45, 11:45, 13:45, 15:45. Přesný čas přehlídek se dozvíte v den akce od moderátora. Vhodné pro děti i dospělé.
 

Dále jsme pro Vás zajistili komentované prohlídky do areálů hipokynologie, které vás zavedou do koňských stájí a  zhlédnete ukázky výcviku policejních psů.
Prohlídka bude trvat cca 1 hodinu.  
 
Komentované prohlídky areálu hipokynologie – 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30 a 16:30.

Vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději 15 minut před začátkem prohlídky. V případě nevyzvednutí budou nabídnuty dalším zájemcům na místě akce.

Těší nás váš zájem o prohlídky. Kapacita rezervací vstupenek přes webové stránky již skončila. Neváhejte ale s návštěvou dnu otevřených dveří,  na prohlídky bude možné jít i bez předchozí registrace. Je nutné si vyzvednout vstupenky.

Volné lístky na prohlídky budou k dispozici v hlavním stanu.
 

V případě dalších dotazů se obraťte na Ing. Mgr. Magdalenu Žákovou na Magdalena.Zakova@mmr.cz.  

©2021 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena