Den otevřených dveří s hodinkami PRIM

Den otevřených dveří s hodinkami PRIM

Typ akce: Ostatní
Termín konání: 1. 9. 2018 10:00 - 18:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Náchodská 2105, Nové Město nad Metují (sídlo společnosti Elton hodinářská, a. s.)
 
Uzávěrka přihlášek: 31. 8. 2018 10:00

Tradiční česká značka hodinek PRIM má své zázemí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949. Díky evropským fondům byla továrna rozšířena a modernizována. Inovace se dočkala i samotná metoda výroby náramkových hodinek, která zvýšila flexibilitu celého výrobního procesu, a využila tak potenciál známé české značky, jejíž hodinky nosí také čeští olympionici a další významné osobnosti. 

Co na vás čeká?

 

Exkurze do výroby

Chcete vidět, co všechno je spojené s výrobou hodinek? Komentovaná prohlídka výrobního okruhu vás provede zákoutími továrny a seznámí vás se zajímavostmi z tohoto odvětví. Prohlídka je vhodná pro děti i dospělé. Z kapacitních důvodů je nezbytná registrace (viz formulář níže).

Prezentace dalších projektů

Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Bude pro vás připravena prezentace přilehlé energeticky soběstačné budovy společnosti Alufront, která zde za přispění evropských fondů vybudovala administrativní objekt, který využívá obnovitelné zdroje energie a vlastní přebytečnou vyrobenou energii ukládá do bateriového úložiště. Tuto dále využívá pro vlastní spotřebu a pro nabíjení elektromobilů. Tyto vozy zde pro Vás budou k dispozici. Bezplatně budete si moci vyzkoušet zkušební jízdu v elektromobilech značky Mercedes, BMW, Volkswagen a Nissan. Díky tomuto unikátnímu projektu bude tato akce napájena zelenou energií. Na akci vám představíme také několik dalších z mnoha úspěšných projektů, které zlepšily kvalitu života v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji.

Aktivity pro děti i dospělé

Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Těšit se můžete na fotokoutek, pro děti bude připravená opičí dráha a pro dospělé soutěže a kvízy.

Registrace na exkurzi

Prohlídka běžně nepřístupných prostor továrny je vhodná pro děti (do 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby), dospělé i handicapované osoby (bezbariérový přístup). Exkurze trvá přibližně 20 minut a maximální počet účastníků jedné prohlídky je 25.
Vstupenky na exkurzi budou vydávány v den konání akce na vyznačeném místě.
Jedno vyplnění registračního formuláře je považováno za registraci jednoho účastníka.
 

POZOR!!! POZOR!!! Přijďte na den otevřených dveří a na místě v hlavním stanu bude možné vyzvednout si vstupenky na další časy prohlídek.

©2021 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena