Máš dobré nápady? Baví tě práce v týmu? Chceš se něco dozvědět o přípravě projektů? Pak je pro tebe a tvé spolužáky soutěž Navrhni projekt jako stvořená!

Navrhni projekt se blíží do finále

Celostátní finále soutěže se nezadržitelně blíží! Připomínáme všem finalistům, že termín pro odevzdání projektů je v pondělí 15. dubna 2019.

Těšíme se na vaše práce a připomínáme pár tipů, jak se na finále připravit.

1. Upravte projekt podle připomínek poroty z regionálního kola 

Váš projekt můžete vylepšit podle připomínek poroty, téma ale musí zůstat stejné. Úpravy můžete konzultovat s koordinátorem vašeho Eurocentra.

2. Kdy a kam projekt zaslat?

Upravený projekt a související prezentaci zašlete e-mailem nejpozději do 15. 4. 2019 na adresu monika.gerykova@mmr.cz. Přijetí emailu a všech příloh vám potvrdíme. Ačkoli se finále koná až o tři dny později, projekt i prezentaci je třeba zaslat včas, aby se s ní mohli seznámit porotci a abychom předešli problémům během finálových vystoupení.

3. Co a koho vzít s sebou na finále

Finále soutěže Navrhni projekt se uskuteční 18. 4. 2019 od 10:30 hodin na Ministerstvu pro místní rozvoj, Staroměstské náměstí 6. Praha 1. Vedle vašich týmových kolegů a pedagoga, který vám s návrhem projektu pomáhal, si nezapomeňte přinést i prezentaci na USB, občanský průkaz (nezbytná podmínka pro vstup do budovy MMR) a cokoli dalšího, co souvisí s prezentací vašeho projektu.
 
4. Jak dlouho bude prezentace trvat? 

Na prezentaci máte čas maximálně 15 minut, proto si dobře rozmyslete, na co se zaměříte. Následovat budou dotazy ze strany poroty, podobně jako v regionálním kole.

Všem finalistům přejeme hodně štěstí v cílové rovince a těšíme se na viděnou v Praze!
 
 

  

Kalendář akcí

Soutěž s fondy na facebooku

Aktuální články

©2019 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena