PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA DO TÝMU VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK (SFŽP ČR, Praha)

Státní fond životního prostředí České republiky vyhlašuje v souladu s ustanovením § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoSS“), výběrové řízení na dobu určitou v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, na pozici: Právník/právnička do Odboru právního, Oddělení II. – zástup za RD (675).

Datum vystavení 13.01.2022
Datum platnosti 25.01.2022
Kraj Hlavní město Praha
Smluvní vztah Pracovní poměr
Požadované vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
Hledáte práci, která má smysl a bude Vás bavit? Místo, kde se můžete realizovat a profesně rozvíjet? Chcete se podílet na zlepšování životního prostředí v naší zemi? Pak se neváhejte přihlásit k nám do výběrového řízení.
 
Koho hledáme?
Na Státní fond životního prostředí ČR (Odbor právní, Oddělení II.) přijmeme do pracovního poměru - zástup za rodičovskou dovolenou právníka/právničku. Hlavní pracovní náplní je problematika veřejných zakázek, a to posuzování zákonnosti průběhu zadávacích řízení žadatelů o dotace. V rámci práce u nás získáte širokou škálu znalostí od přípravy obchodněprávních smluv až po fungování evropských fondů.

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má právní vzdělání v oboru Právo a právní věda, případně je studentem posledního ročníku. Má zodpovědný přístup k práci, rád/a pracuje v týmu i samostatně a chce se profesně rozvíjet. Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek oceníme, ale nejsou podmínkou, nové kolegyni nebo kolegovi rádi pomůžeme do tohoto zajímavého oboru proniknout.

Jak to u nás chodí?
V odboru máme přátelský kolektiv, ve kterém si rádi navzájem poradíme a naši týmovou spolupráci zlepšujeme v rámci teambuildingů. Pracovní doba je flexibilní a poskytuje tak možnost lepší organizace volného času. Dostane se Vám příležitosti účastnit se jazykových kurzů i odborných školení, samozřejmostí jsou i výhody jako příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays ročně, 12 dnů home - office ročně (možnost čerpání až po zkušební době), příspěvek na sportovní a kulturní vyžití v hodnotě 8 400,- Kč. Dále nabízíme zajímavé finanční ohodnocení sestávající z „tabulkového“ základu (13. platová třída v rozpětí 27 980 - 41 290 Kč dle dosažené praxe) spolu s možností osobního příplatku (v rozpětí 5 000 - 8 000 Kč za měsíc) a dalších pravidelných mimořádných a motivačních odměn (2 300 - 11 500 Kč za měsíc).
 
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 25. ledna 2022 strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@sfzp.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte: Právník/právnička – OP – Odd. II. – zástup za RD (675).

Více informací k pozici naleznete pod tímto odkazem: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=405

Pokud se chcete dozvědět více o SFŽP ČR a našich dotačních programech, navštivte následující odkazy:
 
web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/
web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/
u nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/

©2021 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena