Ministerský rada v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním (MDČR) - Praha

Státní tajemník v Ministerstvu dopravy, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa ministerského rady v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy.

Datum vystavení 22.11.2021
Datum platnosti 16.12.2021
Kraj Hlavní město Praha
Smluvní vztah Služební poměr
Požadované vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Služební místo: ministerský rada v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor státní služby: 37. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání  v magisterském studijním programu Právo a právní věda ve studijním programu Právo.
 
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: leden 2022
 
Žádosti do: 16. prosince 2021
 
Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu do Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá ve výkonu komplexní právní činnosti v oboru působnosti Ministerstva dopravy pro oblast zadávání veřejných zakázek a souvisejících oblastech, poskytování metodické a  právní podpory útvarům Ministerstva dopravy v oblasti veřejných zakázek a souvisejících oblastech, podpoře při zajišťování realizace zadávacích řízení (připomínky k předložené dokumentaci, podpora v průběhu zadávacího řízení až po úkony po skončení zadávacího řízení, zejména právní podpora při administraci a přípravě dokumentů komise a zadavatele).
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.

©2021 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena