Evaluace 2014-2020: Výzvy a příležitosti (1. výroční konference)

Evaluace 2014-2020: Výzvy a příležitosti (1. výroční konference)

Typ akce: Konference
Termín konání: 21. 10. 2015 9:00 - 17:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Velkopřevorské náměstí 4, Praha 1

Letošní konference bude ohlédnutím za končícím programovým obdobím a nastíněním možností a výzev, které nás z pohledu evaluací čekají v novém období 2014-2020. Mezi hlavními řečníky vystoupí Jozef  Vaessen (UNESCO), který se ve své přednášce pokusí vypořádat s komplexností evaluací velkých programů, a také Benedict Wauters (ESF Agency Flanders a Antverpská Univerzita, Belgie), který představí možnosti theory-based evaluací pro potřeby Evropských strukturálních a investičních fondů. Dále vystoupí zástupci Evropské komise a příklady dobré praxe budou prezentovat kolegové ze zemí Visegrádské skupiny.  

Naší vizí je nejen přivést kvalitní zahraniční experty do ČR a tím zvyšovat evaluační kulturu, ale přilákat k tématu evaluace i laickou veřejnost ze státní správy a sféry decision-makerů, kteří jsou primárními uživateli evaluací. Věříme, že konference se stane platformou pro sdílení názorů a zkušeností.

Tlumočení český jazyk/anglický jazyk zajištěno.

22. 10. 2015 se uskuteční navazující vzdělávací workshop (pouze v anglickém jazyce) s max. kapacitou 60 osob určený pro odbornou veřejnost. Na navazující workshop se můžete registrovat zde.

©2020 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena