Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Jak se připravit na finále soutěže

Jak se připravit na finále soutěže

14.01.2016: Celostátní kolo soutěže se nezadržitelně blíží! Připomínáme všem finalistům, že termín pro odevzdání projektů je už v pondělí 18. ledna. Těšíme se na vaše práce a připomínáme pár tipů, jak se na celostátní prezentaci připravit.
1. Upravte projekt podle připomínek poroty z regionálního kola

Váš projekt můžete vylepšit, jakkoli Vás napadne, téma ale musí zůstat stejné. Úpravy můžete konzultovat s koordinátorem Eurocentra nebo se zástupci regionální rady, kteří zasedli v semifinálové porotě.

2. Kdy a kam projekt zaslat?

Upravený projekt a související prezentaci prosím zašlete e-mailem na adresu hana.cisarova@mmr.cz, přijetí Vám potvrdíme. Ačkoli finále se koná až o čtyři dny později, projekt i prezentaci je třeba zaslat včas, aby se s ní mohli seznámit porotci a abychom předešli problémům během finálového přehrávání.

3. Co a koho vzít s sebou na finále

Vedle Vašich týmových kolegů a pedagoga, který Vám s návrhem projektu pomáhal, si prosím nezapomeňte prezentaci na USB, občanský průkaz a cokoi dalšího, co souvisí s prezentací Vašeho projektu.

4. Jak dlouho bude prezentace trvat?

Na prezentaci máte čas maximálně 15 minut, proto si dobře rozmyslete, na co se zaměříte. Následovat budou dotazy ze strany poroty, podobně jako v regionálním kole.

Všem finalistům přejeme hodně štěstí v cílové rovince a těšíme se na viděnou v Praze!