Jste zde: Úvodní strana > Integrované výzvy > Integrované výzvy MAS

Integrované výzvy Místních akčních skupin


Integrované nástroje jsou velkým tématem programového období 2014 – 2020 a v IROP tvoří takřka 30 % celkové alokace programu. Účelem těchto nástrojů je realizace provázaných a územně zacílených intervencí, které mohou být financované z různých operačních programů, národních dotací nebo jiných zdrojů.

Jedním z integrovaných nástrojů je komunitně vedený místní rozvoj, který je zaměřen na podporu venkovských území. Do komunitně vedeného rozvoje je v České republice zapojeno na 180 místních akčních skupin (MAS). 

Aktuality 

3. 11. 2017 Další MAS vyhlásily na přelomu října a listopadu integrované výzvy. Jedná se o:  MAS Podhorácko    , MAS Brána Brněnska    , MAS Stolové hory    , MAS Český sever    , MAS Třeboňsko    , MAS Lašsko    . Výzvy jsou zaměřeny na bezpečnost dopravy, cyklodopravu, podporu komunitních center a sociálních služeb a bydlení, sociální podnikání a vzdělávání a památky.

30. 10. 2017 Dalšími MAS, které v říjnu vyhlásily výzvy jsou Hradecký venkov    , Sdružení splav    , MAS Brána Vysočiny    , MAS Lužnice     a MAS Radbuza    . Výzvy jsou zaměřeny na bezpečnost dopravy, cyklodopravu, hasiče a IZS, sociální infrastrukturu, podnikání a bydlení, vzdělávání a památky.

18. 10. 2017 Výzvy v měsíci říjen vyhlásily MAS Královédvorsko    , MAS Bohumínsko    , MAS Říčansko    , MAS Východní Slovácko    , MAS Svatováclavsko     a MAS Šipka    . Výzvy jsou zaměřeny na vzdělávání, sociální služby, udržitelnou a bezpečnou dopravu a hasiče.

22. 9. 2017 Dalšími MAS, které v září vyhlásily výzvy jsou Hanácké království    , MAS Bystřička    , MAS Frýdlantsko-Beskydy     a Podhůří Železných hor    . Výzvy jsou zaměřeny na infrastrukturu předškolního vzdělávání, ZŠ, SŠ, VOŠ, bezpečnost dopravy, sociální podnikání a IZS.

12. 9. 2017 Výzvy v měsíci září vyhlásily MAS Nad Orlicí    , MAS Region Kunětické hory    , MAS Achát    , MAS Obecně prospěšná společnost pro Český ráj     a MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko    . Výzvy jsou zaměřeny na vzdělávání, dopravu, sociální podnikání a služby, bezpečnost, IZS a kulturu.

18. 8. 2017 Dalšími MAS, které v srpnu vyhlásily výzvy jsou MAS Dolnobřežansko    , MAS Železnohorský region     a MAS Poličsko    . Výzvy jsou zaměřeny na dopravu, sociální bydlení a sociální služby, vzdělávání a integrovaný záchranný systém.

3. 8. 2017 Výzvy v srpnu vyhlásily MAS Hlučínsko, MAS Šumavsko, MAS Podlipansko, MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko a MAS Pošumaví, které jsou zaměřené na požární zbrojnice, vzdělávání, automobily IZS, sociální bydlení, služby a podnikání, komunitní centra, dopravní infrastrukturu a cyklostezky.

31. 7. 2017 Výzvy v červenci vyhlásily MAS Rozkvět, LAG Podralsko, MAS Český les, MAS Bohdanečsko, MAS Sdružení růže a MAS Svitava, které jsou zaměřeny na podporu vzdělávání, bezpečnost dopravy, sociální služby, cyklodoprava a kulturní bohatství.

30. 5. 2017 Výzvy v květnu vyhlásily MAS Krušné hory, MAS Zubří země, Místní akční skupina Opavsko a Společná Cidlina.  které jsou zaměřeny na podporu bezpečnosti dopravy, cyklodopravy, sociální infrastruktury, sociálních služeb, vzdělávání a památek.

28. 4. 2017 Během měsíce dubna výzvy vyhlásily první výzvy MAS pohoda venkovaMAS OrlickoMAS Horní PomoravíPřemyslovské střední ČechyMAS HolickoMAS Partnerství MoštěnkaMAS Brána Písecka, MAS Královská stezkaMAS Prostějov venkov. Mezi podporované aktivity se řadí silnice, bezpečnost dopravy, sociální začleňování a služby, komunitní centra, vzdělávání (předškolní, základní, střední i celoživotní) a památky.

21. 3. 2017 MAS Jablunkovsko, MAS Broumovsko+ a Místní akční skupina Podbrněnsko vyhlásily své první výzvy. Výzvy se zaměřují na podporu sociálních služeb, kulturního dědictví a udržitelné a bezpečné dopravy.
.
10. 3. 2017 První výzvy vyhlásily MAS 21, MAS Moravská cesta, MAS Regionu Poodří a MAS Sokolovsko. Výzvy se zaměřují na podporu širokého okruh témat jako jsou  bezpečnost v dopravě, infrastruktura ve veřejné dopravě, sociální bydlení, sociální služby a sociální podnikání, infrastruktura vzdělávání nebo památky.
Název Kraj Vyhlášená výzva
Brdy - Vltava o.p.s.     Středočeský; Ne;
Bystřička, o.p.s.     Olomoucký; Ano;
Ekoregion Úhlava, z.s.     Plzeňský; Ne;
Havlíčkův kraj, o.p.s.     Vysočina; Ne;
Hradecký venkov o.p.s.     Královéhradecký; Ano;
Jižní Haná o. p. s.     Zlínský; Ne;
Královská stezka o.p.s.     Vysočina; Ano;
Kyjovské Slovácko v pohybu, z. s.     Jihomoravský; Ne;
LAG Podralsko z. s.     Liberecký; Ano;
Lípa pro venkov z.s.     Středočeský; Ne;
Luhačovské Zálesí, o.p.s.     Zlínský; Ne;
MAS - Partnerství Moštěnka, o.p.s.     Olomoucký; Ano;
MAS - Střední Polabí, z.s.     Středočeský; Ne;
MAS "Přiďte pobejt!" z. s.     Liberecký; Ne;
MAS 21, o.p.s.     Karlovarský; Ano;
MAS Achát z.s.     Liberecký; Ano;
MAS Aktivios, z.s.     Plzeňský; Ne;
MAS Blaník, z. s.     Středočeský; Ne;
MAS Bobrava, z.s.     Jihomoravský; Ne;
MAS Bohdanečsko, z. s.     Pardubický; Ano;
MAS Bojkovska, z.s.     Zlínský; Ne;
MAS Boleslavsko z.ú.     Středočeský; Ne;
MAS Brána do Českého ráje, z.s.     Královéhradecký; Ne;
MAS BRÁNA PÍSECKA z.s.     Jihočeský; Ano;
MAS Brdy, z.ú.     Ne;
MAS Broumovsko+, z. s.     Královéhradecký; Ano;
MAS Buchlov, z.s.     Zlínský; Ne;
MAS Česká Kanada o.p.s.     Jihočeský; Ne;
MAS České středohoří, z.s.     Ústecký; Ne;
MAS Českomoravské pomezí o.p.s.     Vysočina; Ne;
Zobrazuji položky 1 až 30 z celkem 180