Jste zde: Úvodní strana > Jak získat dotaci > Výzvy a akce > SEMINÁŘ "Evropská územní spolupráce v ...

SEMINÁŘ "Evropská územní spolupráce v Karlovarském kraji"

Eurocentrum Karlovy Vary ve spolupráci s partnery Vás zve na seminář, který poskytne jak bilanční zhodnocení tohoto období, včetně mnoha příkladů, tak i cenné rady a informace pro tento druh spolupráce do dalších let. Součástí bude rovněž prezentace úspěšných příkladů přeshraniční spolupráce v Karlovarském kraji.
Typ akce: seminář
Termín konání: 15.02.2018, 9:30 - 13:00
Adresa místa konání: Krajský úřad Karlovarského kraje, budova A (Karlovy Vary, Závodní 353/88)

Seminář je vhodný pro všechny, kteří uvažují o možnostech podpory projektu vznikající ve spolupráci s německým partnerem, ale i pro ty, které zajímá, jaké projekty v Karlovarském kraji s touto dotační podporou již vznikly. Účastníkům semináře totiž kromě srozumitelného a uceleného přehledu problematiky přeshraniční spolupráce budou jako inspirace představeny také mnohé úspěšné a zajímavé již fungující projekty.
Seminář Vám může pomoct zorientovat se v požadavcích a zároveň konzultovat Váš projekt se zástupci příslušných programů či institucí.
 

SEMINÁŘ JE BEZPLATNÝ.
Nicméně je nutná registrace předem! Na seminář se prosím registrujte do 12. února 2018 přes formulář ZDE     nebo na e-mail: Hana.Brozova@mmr.cz.  Kapacita je omezena.

Pro další informace k semináři kontaktujte Bc. et Bc. Hanu Brožovou (mob. 734 418 535, Hana.Brozova@mmr.cz.)Přidat událost do kalendáře (Outlook, Google, Android, …)    

Místo konání

Připojené soubory